Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1043 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Paulius Čižas

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Lektorius
Paulius.Cizas@lsmuni.lt
Svaja Dubickienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Studijų administratorius
Svaja.Dubickiene@lsmuni.lt

327352

5748
Svaja Dubickienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Asistentas
Svaja.Dubickiene@lsmuni.lt

327352

5748
Artūras Kašauskas

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Profesorius
Arturas.Kasauskas@lsmuni.lt

327325

5746
Gražina Kavoliūnienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Vyresnysis laborantas
Grazina.Kavoliuniene@lsmuni.lt

362151

2194
Raimunda Kosterinienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Vyresnysis laborantas
Raimunda.Kosteriniene@lsmuni.lt

362151

2194
Lolita Kuršvietienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Docentas
Lolita.Kursvietiene@lsmuni.lt

327339

5749
Jolanta Laukaitienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Docentas
jolanta.laukaitiene@lsmu.lt
Julius Liobikas

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Docentas
julius.liobikas@lsmuni.lt
Irma Martišienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Lektorius
Irma.Martisiene@lsmuni.lt

302878,327320

1219,5742
Aušra Mongirdienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Profesorius
Ausra.Mongirdiene@lsmuni.lt

361768

5744