Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1043 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Evelina Rekuvienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Lektorius
Evelina.Rekuviene@lsmuni.lt

327320

5742
Ilona Sadauskienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Profesorius
ilona.sadauskiene@lsmuni.lt
5717
Jurgita Šapauskienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Asistentas
jurgita.barauskaite@lsmu.lt

327320

5742
Ingrida Sinkevičienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Lektorius
ingrida.sinkeviciene@lsmuni.lt
2192
Inga Stanevičienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Docentas
Inga.Staneviciene@lsmuni.lt

327339

5749
Arvydas Strazdauskas

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Asistentas
arvydas.strazdauskas@lsmu.lt

327226

5747
Jurgita Šulinskienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Lektorius
jurgita.sulinskiene@lsmuni.lt
5718
Simona Sutkuvienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Docentas
Simona.Sutkuviene@lsmuni.lt
2192
Danielius Umbrasas

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Asistentas
danielius.umbrasas@lsmuni.lt

327350

5745
Dalė Vieželienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra

Profesorius
Dale.Viezeliene@lsmuni.lt

327321

5741
Aušra Krasauskienė

MA Medicinos fakultetas
Biochemijos katedra
Medicininės chemijos laboratorija

Vyresnysis laborantas
Ausra.Krasauskiene@lsmuni.lt

327340

5738