Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1043 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Jolita Gintautienė

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Lektorius
jolita.gintautiene@lsmu.lt

327080

7080
Rimtautas Gudas

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Profesorius
Rimtautas.Gudas@lsmuni.lt

326349

6212pol
Robertinas Juosponis

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Lektorius
robertinas.juosponis@lsmu.lt

703496

3496
Rokas Jurkonis

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Lektorius
rokas.jurkonis@lsmuni.lt

326282

6282
Vytautas Kimtys

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
vytautas.kimtys@lsmuni.lt

703496

3496
Egidijus Kontautas

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Docentas
egidijus.kontautas@lsmu.lt

326284

6284
Dinas Kurauskas

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
dinas.kurauskas@lsmu.lt

423607

Valdemar Loiba

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Lektorius
valdemar.loiba@lsmu.lt

703425

3425
Giedrius Pilipavičius

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
giedrius.pilipavicius@lsmu.lt

326284

6284
Gintautas Pocius

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
gintautas.pocius@lsmuni.lt

703425

3425
Edvinas Pranevičius

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
edvinas.pranevicius@lsmu.lt