Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1030 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Egidijus Kontautas

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Docentas
egidijus.kontautas@lsmuni.lt

326284

6284
Dinas Kurauskas

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
dinas.kurauskas@lsmuni.lt

423607

Valdemar Loiba

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Lektorius
valdemar.loiba@lsmuni.lt

703425

3425
Giedrius Pilipavičius

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
giedrius.pilipavicius@lsmuni.lt

326284

6284
Gintautas Pocius

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
gintautas.pocius@lsmuni.lt

703425

3425
Edvinas Pranevičius

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
edvinas.pranevicius@lsmu.lt
Donatas Senkanec

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
donatas.senkanec@lsmuni.lt

423607

Rasa Simonaitytė

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
rasa.simonaityte@lsmuni.lt

327080

7080
Arnoldas Sipavičius

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
arnoldas.sipavicius@lsmuni.lt

423607

Aurimas Širka

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
aurimas.sirka@lsmuni.lt

703484

3484
Mindaugas Stravinskas

MA Medicinos fakultetas
Ortopedijos traumatologijos klinika

Asistentas
mindaugas.stravinskas@lsmuni.lt

703496

3496