Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 747 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Ida Liseckienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Profesorius
Ida.Liseckiene@lsmuni.lt

326257

6257
Šarūnas Mačinskas

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Lektorius
Sarunas.Macinskas@lsmu.lt

326557,326664

6664
Gediminas Raila

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Lektorius
gediminas.raila@lsmu.lt

327032

4789
Aurimas Rapalavičius

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
aurimas.rapalavicius@lsmu.lt
Jolanta Sauserienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
jolanta.sauseriene@lsmu.lt

703477

Danielius Serapinas

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Profesorius
Danielius.Serapinas@lsmuni.lt

326771

6771
Gienė Stasiulienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Studijų administratorius
Giene.Stasiuliene@lsmuni.lt

326670

6670
Gediminas Urbonas

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Docentas
gediminas.urbonas@lsmu.lt

327183

7183
Olga Vasiliauskienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
olga.vasiliauskiene@lsmu.lt

327014

7014
Kristina Ziutelienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
kristina.ziuteliene@lsmu.lt

703438

Kęstutis Stašaitis

MA Medicinos fakultetas
Skubiosios medicinos klinika

Docentas
Klinikos vadovas
Kestutis.Stasaitis@lsmuni.lt

326089

6975