Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1043 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Ina Rybakova

MA Medicinos fakultetas
Psichiatrijos klinika

Asistentas
ina.rybakova@lsmuni.lt

326455

6455
Vesta Steiblienė

MA Medicinos fakultetas
Psichiatrijos klinika

Docentas
Vesta.Steibliene@lsmuni.lt

326016,846030011

861157471

6016,306
Dalia Vėlavičienė

MA Medicinos fakultetas
Psichiatrijos klinika

Asistentas
dalia.velaviciene@lsmuni.lt

327185

7185
Vigintas Vilkas

MA Medicinos fakultetas
Psichiatrijos klinika

Asistentas
vigintas.vilkas@lsmu.lt

787385

7385
Kristina Vosylienė

MA Medicinos fakultetas
Psichiatrijos klinika

Studijų administratorius
Kristina.Vosyliene@lsmuni.lt

326870

6870
Skaidrius Miliauskas

MA Medicinos fakultetas
Pulmonologijos klinika

Profesorius
Klinikos vadovas
Skaidrius.Miliauskas@lsmuni.lt

326953

6953;6269
Diana Barkauskienė

MA Medicinos fakultetas
Pulmonologijos klinika

Docentas
Diana.Barkauskiene@lsmuni.lt

326095

6095
Kristina Biekšienė

MA Medicinos fakultetas
Pulmonologijos klinika

Docentas
kristina.bieksiene@lsmu.lt

326554

6554
Deimantė Hoppenot

MA Medicinos fakultetas
Pulmonologijos klinika

Lektorius
Deimante.Hoppenot@lsmuni.lt

326895;327075

6895;7075
Virginija Kalinauskaitė-Žukauskė

MA Medicinos fakultetas
Pulmonologijos klinika

Asistentas
virginija.kalinauskaite-zukauske@lsmu.lt

326895

7075
Kęstutis Malakauskas

MA Medicinos fakultetas
Pulmonologijos klinika

Profesorius
kestutis.malakauskas@lsmuni.lt

326737

6737