Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1043 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Rasa Šabūnienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Studijų administratorius
Rasa.Sabuniene@lsmuni.lt

306093

Saulius Sadauskas

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Docentas
Saulius.Sadauskas@lsmuni.lt

306093

Gediminas Šemeklis

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
gediminas.semeklis@lsmu.lt

306093

Irena Šidiškienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
irena.sidiskiene@lsmu.lt

306014

Marius Slabada

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
marius.slabada@lsmu.lt

306093

Edita Taparauskienė

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Asistentas
edita.taparauskiene@lsmu.lt

306210

Alvydas Unikauskas

MA Medicinos fakultetas
Vidaus ligų klinika

Profesorius
alvydas.unikauskas@lsmu.lt

306093

Leonas Valius

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Profesorius
Klinikos vadovas
Leonas.Valius@lsmuni.lt

326257

6257
Kornelijus Andrijauskas

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Lektorius
kornelijus.andrijauskas@lsmu.lt

844957176

Alma Antanavičienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
alma.antanaviciene@lsmu.lt

837460631

Solveiga Astrauskienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
Solveiga.Astrauskiene@lsmu.lt

837327183

7183