Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1043 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Asta Aukštakalnienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Lektorius
asta.aukstakalniene@lsmu.lt

837326791

6791
Gitana Baltrimienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Administratorius
Gitana.Baltrimiene@lsmuni.lt

703438

3438
Lina Bartusevičienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
Lina.Bartuseviciene@lsmuni.lt
Violeta Budėnienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
violeta.budeniene@lsmu.lt

403942

Rita Butylkina

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
rita.butylkina@lsmu.lt

342330

Asta Butkevičienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
asta.butkeviciene@lsmu.lt
Renata Čeidienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
renata.ceidiene@lsmu.lt
Aistė Česnulevičienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
Aiste.Cesnuleviciene@lsmu.lt

327114

7114
Aistė Čikotienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
aiste.cikotiene@lsmu.lt
Auksė Domeikienė

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Docentas
Aukse.Domeikiene@lsmuni.lt

327114

7114
Iveta Dubrova

MA Medicinos fakultetas
Šeimos medicinos klinika

Asistentas
iveta.dubrova@lsmu.lt