Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 1043 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Genovaitė Kazlauskienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Lektorius
Genovaite.Simoniene-Kazlauskiene@lsmuni.lt

327361

5642
Igor Korotkich

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Asistentas
Igor.korotkich@lsmuni.lt

327285

5634
Ingrida Kutraitė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Laborantas
ingrida.kutraite@lsmu.lt

327359

5645
Alė Laukevičienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Docentas
ale.laukeviciene@lsmuni.lt

327285

5634
Robertas Lažauskas

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Profesorius
Robertas.Lazauskas@lsmuni.lt

396053

5635
Valdas Liukaitis

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Lektorius
valdas.liukaitis@lsmu.lt

327244

5106
Romaldas Mačiulaitis

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Profesorius
Romaldas.Maciulaitis@lsmuni.lt

326889

6889
Lina Malcienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Docentas
lina.malciene@lsmu.lt

935380

5103
Mantas Malinauskas

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Lektorius
Mantas.Malinauskas@lsmuni.lt

327258

5636
Greta Masiliūnienė

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Asistentas
greta.masiliuniene@lsmu.lt

327372

5643
Arvydas Milašius

MA Medicinos fakultetas
Fiziologijos ir farmakologijos institutas

Docentas
arvydas.milasius@lsmu.lt

327341

5639