Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 20 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Ieva Eitminavičiūtė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Laborantas
ieva.eitminaviciute@lsmu.lt
Dovydas Gečys

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Dovydas.Gecys@lsmuni.lt
Lukas Gudaitis

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Lukas.Gudaitis@lsmuni.lt
Giedrė Jarienė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Giedre.Jariene@lsmuni.lt

302889

1744
Edita Kuncevičienė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Laborantas
Edita.Kunceviciene@lsmuni.lt

363664

Vaiva Lesauskaitė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Mokslo instituto tarybos pirmininkas
Vaiva.Lesauskaite@lsmuni.lt

327204,302874

5560,1204
Vaiva Patamsytė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
vaiva.patamsyte@lsmuni.lt
1740
Ramunė Šepetienė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Ramune.Sepetiene@lsmuni.lt

302873

1703
Ona Rūta Šereivienė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Vyresnysis laborantas
OnaRuta.Sereiviene@lsmuni.lt
1744
Sandrita Šimonytė

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Sandrita.Simonyte@lsmuni.lt

302889

1744
Vilius Skipskis

MA Kardiologijos institutas
Molekulinės kardiologijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Vilius.Skipskis@lsmuni.lt