Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Rima Naginienė

MA Neuromokslų institutas
Administracija

Direktoriaus pavaduotojas mokslui
Rima.Naginiene@lsmuni.lt

302953

5703
Arimantas Tamašauskas

MA Neuromokslų institutas
Administracija

Direktorius
a.tamasauskas@lsmuni.lt

302951

5701
Vesta Steiblienė

MA Neuromokslų institutas
Administracija

Direktoriaus pavaduotojas klinikai
Vesta.Steibliene@lsmuni.lt

846030011

861157471

306
Alfredas Ambrozaitis

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Ekspeditorius-vairuotojas
alfredas.ambrozaitis@lsmu.lt

846030016

861159668

300
Linas Butkus

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Ūkio skyriaus vedėjas
Linas.Butkus@lsmuni.lt

846030016

300
Linas Butkus

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

DSS specialistas
Linas.Butkus@lsmuni.lt

846030016

300
Ilona Galdikienė

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Personalo inspektorius
Ilona.Galdikiene@lsmuni.lt

846030018

304
Gintautas Antanas Milukas

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Vairuotojas
Gintautas.Milukas@lsmuni.lt

302952

5702
Gintautas Antanas Milukas

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Technikas
Gintautas.Milukas@lsmuni.lt

302952

5702
Alvydas Pukinskas

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Techninės priežiūros specialistas
alvydas.pukinskas@lsmu.lt
Linas Ramanauskas

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Inžinierius
linas.ramanauskas@lsmu.lt

794656

1004