Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Julijonas Razma

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Aplinkos tvarkytojas
julijonas.razma@lsmu.lt
Rytis Sapežinskas

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Informacijos sistemų technikas
rytis.sapezinskas@lsmuni.lt

846030017

101
Kristina Vaičekauskienė

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Administratorius
kristina.vaicekauskiene@lsmu.lt

302951

5700
Laima Valužienė

MA Neuromokslų institutas
Paslaugų ir ūkio grupė

Vyresnysis buhalteris
Laima.Valuziene@lsmuni.lt

846030026

312
Odeta Arandarčikaitė

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Odeta.Arandarcikaite2@lsmuni.lt
Zbigniev Balion

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
zbigniev.balion@lsmuni.lt
5625
Rasa Banienė

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Rasa.Baniene@lsmuni.lt
Vilmantė Borutaitė

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
vilmante.borutaite@lsmuni.lt
Julius Liobikas

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
julius.liobikas@lsmuni.lt

302968

5706
Daiva Majienė

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
daiva.majiene@lsmuni.lt
Ramunė Morkūnienė

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Ramune.Morkuniene@lsmuni.lt