Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Saulė Skersienė

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Paslaugų skyrius

Valytojas
saule.skersiene@lsmu.lt

846030030

1819
Juozas Slušnys

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Paslaugų skyrius

Pagalbinis darbininkas
juozas.slusnys@lsmu.lt
1822
Jadvyga Steckienė

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Paslaugų skyrius

Valytojas
jadvyga.steckiene@lsmu.lt

846030020

1824
Vilma Steponkienė

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Paslaugų skyrius

Ūkio reikalų tvarkytojas
Vilma.Steponkiene@lsmuni.lt

846030030

1819
Aurelija Venckuvienė

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Paslaugų skyrius

Valytojas
aurelija.venckuviene@lsmu.lt

846030030

1819
Dalia Žaromskienė

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Paslaugų skyrius

Medicinos statistikas
Dalia.Zaromskiene@lsmuni.lt

846030033

865991297

1833
Ilona Adinavičienė

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Ambulatorinis konsultacinis skyrius

Psichikos sveikatos slaugytojas
ilona.adinaviciene@lsmuni.lt

846030039

1830
Virginija Jasienė

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Ambulatorinis konsultacinis skyrius

Bendrosios praktikos slaugytojas
Virginija.Jasiene@lsmuni.lt

846030029

868640686

1816
Aidana Lygnugarytė-Grikšienė

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Ambulatorinis konsultacinis skyrius

Skyriaus vedėjas, gydytojas psichiatras (Vaiko priežiūros atostogose)
Aidana.Lygnugaryte-Griksiene@lsmuni.lt

846030039

1826
Narseta Mickuvienė

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Ambulatorinis konsultacinis skyrius

Gydytojas endokrinologas-konsultantas
Narseta.Mickuviene@lsmuni.lt

846030032

861208735

1827
Saulius Taroza

MA Neuromokslų institutas
Palangos klinika
Ambulatorinis konsultacinis skyrius

Gydytojas neurologas
saulius.taroza@lsmuni.lt
1827