Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Kristina Škėmienė

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Kristina.Skemiene@lsmuni.lt
Sonata Trumbeckaitė

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Sonata.Trumbeckaite@lsmuni.lt
Danielius Umbrasas

MA Neuromokslų institutas
Biochemijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Danielius.Umbrasas@lsmuni.lt
Paulius Čižas

MA Neuromokslų institutas
Biofizikos ir bioinformatikos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Paulius.Cizas@lsmuni.lt
Laurynas Linas Dainauskas

MA Neuromokslų institutas
Biofizikos ir bioinformatikos laboratorija

Laborantas
laurynas.linas.dainauskas@lsmu.lt

302968

5708
Asta Kybartaitė-Žilienė

MA Neuromokslų institutas
Biofizikos ir bioinformatikos laboratorija

Mokslo darbuotojas
asta.kybartaite@lsmuni.lt

302957

5729
Algimantas Kriščiukaitis

MA Neuromokslų institutas
Biofizikos ir bioinformatikos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Algimantas.krisciukaitis@lsmuni.lt

302966

5708
Vytautas Kučinskas

MA Neuromokslų institutas
Biofizikos ir bioinformatikos laboratorija

Laborantas
vytautas.kucinskas@lsmu.lt

302957

5708
Robertas Petrolis

MA Neuromokslų institutas
Biofizikos ir bioinformatikos laboratorija

Mokslo darbuotojas
robertas.petrolis@lsmuni.lt

302966

5708
Aušra Saudargienė

MA Neuromokslų institutas
Biofizikos ir bioinformatikos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
ausra.saudargiene@lsmuni.lt

302957

5729
Gytis Baranauskas

MA Neuromokslų institutas
Neurofiziologijos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Gytis.Baranauskas@lsmuni.lt

302958

5720