Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Arimantas Tamašauskas

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
a.tamasauskas@lsmuni.lt

302951

5701
Rūta Urbanavičiūtė

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
ruta.urbanaviciute@lsmuni.lt

326769

4425
Indrė Valiulytė

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Indre.Valiulyte@lsmuni.lt

326769

4425
Jūratė Žeglienė

MA Neuromokslų institutas
Molekulinės neuroonkologijos laboratorija

Vyresnysis laborantas
Jurate.Zegliene@lsmuni.lt

326769

6769
Violeta Augustinienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Laborantas
Violeta.Augustiniene@lsmuni.lt
1814
Elena Bovina

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Matematikas statistikas
elena.bovina@lsmuni.lt
1814
Adomas Bunevičius

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
adomas.bunevicius@lsmuni.lt
Julius Burkauskas

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Julius.Burkauskas@lsmuni.lt
1806
Laima Eidukienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Laborantas
Laima.Eidukiene@lsmuni.lt

846030029

1816
Julija Gečaitė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Julija.Gecaite@lsmuni.lt

846030032

1801
Vaidutė Gelžinienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Vaidute.Gelziniene@lsmuni.lt

846030029

1808