Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Adelė Grinevičienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Vyresnysis laborantas
adele.grineviciene@lsmuni.lt

846030024

1813
Vilija Jakumaitė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Vilija.Jakumaite@lsmuni.lt
Virginija Jasienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Laborantas
Virginija.Jasiene@lsmuni.lt

846030029

868640686

1816
Ramūnas Jokubka

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Ramunas.Jokubka@lsmuni.lt
Alicja Juškienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Alicja.Juskiene@lsmuni.lt

846030028

1803
Miglė Kaminskaitė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
migle.kaminskaite@lsmuni.lt

309456

5709
Nijolė Kažukauskienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Nijole.Kazukauskiene@lsmuni.lt
1814
Jolanta Kvietkauskienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Laborantas
Jolanta.Kvietkauskiene@lsmuni.lt

846030024

1813
Vilma Liaugaudaitė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Vilma.Liaugaudaite@lsmuni.lt

846030012

1804
Dalia Martinaitienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Dalia.Stropute@lsmuni.lt

846030032

1801
Arvydas Martinkėnas

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
arvydas.martinkenas@lsmuni.lt

846030017

1809