Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Narseta Mickuvienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Narseta.Mickuviene@lsmuni.lt

846030032

861208735

1801
Julius Neverauskas

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
julius.neverauskas@lsmuni.lt
Aurelija Podlipskytė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Aurelija.Podlipskyte@lsmuni.lt

846030017

1809
Aistė Pranckevičienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Aiste.Pranckeviciene@lsmuni.lt
Nijolė Raškauskienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Matematikas statistikas
Nijole.Raskauskiene@lsmuni.lt

846030028

1803
Laura Šalčiūnaitė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Laborantas
laura.salciunaite@lsmu.lt
Laima Sapežinskienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Mokslo darbuotojas
Laima.Sapezinskiene@lsmuni.lt
1830
Vesta Steiblienė

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Vesta.Steibliene@lsmuni.lt

846030011

861157471

1811
Saulius Taroza

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
saulius.taroza@lsmuni.lt
1808
Mindaugas Urbonas

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
mindaugas.urbonas@stud.lsmu.lt

326955

6955
Giedrius Varoneckas

MA Neuromokslų institutas
Elgesio medicinos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Giedrius.Varoneckas@lsmuni.lt

846030010

1810