Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vesta Guzevičienė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Lektorius
vesta.guzeviciene@lsmu.lt

326078

4540
Gintaras Janužis

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Docentas
Fakulteto tarybos sekretorius
gintaras.januzis@lsmu.lt

326571

6571
Gintaras Juodžbalys

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Profesorius
Fakulteto tarybos pirmininkas
Gintaras.Juodzbalys@lsmuni.lt

327177

7177
Violeta Kapočaitė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Studijų administratorius
Violeta.Kapocaite@lsmuni.lt

327041

7041
David Kasradze

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Asistentas
david.kasradze@lsmu.lt

326078

6078
Laima Kavaliauskienė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Laborantas
laima.kavaliauskiene@lsmu.lt

326997

6997
Tadas Keizeris

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Asistentas
tadas.keizeris@lsmu.lt

327131

7131
Marijus Leketas

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Lektorius
marijus.leketas@lsmuni.lt

326078

6078
Algirdas Lukošiūnas

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Docentas
algirdas.lukosiunas@lsmu.lt

326571

6571
Lior Nachmaney

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Asistentas
lior.nachmaney@lsmu.lt

326078

6078
Onutė Petkevičienė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Laborantas
onute.petkeviciene@lsmu.lt

326987

6931