Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Lukas Poškevičius

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Asistentas
Lukas.Poskevicius@lsmuni.lt
6997;7068
Mindaugas Pranskūnas

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Asistentas
mindaugas.pranskunas@lsmuni.lt

326078

6078;6997
Saulius Puolis

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Asistentas
saulius.puolis@lsmu.lt

326078

4540
Jan Pavel Rokicki

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Asistentas
jan.rokicki@lsmuni.lt

326997

6997
Dalius Sakavičius

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Docentas
Dalius.Sakavicius@lsmuni.lt

326060

6060
Aušrinė Šimonienė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Laborantas
ausrine.simoniene@lsmu.lt

326997

6997
Regimantas Simuntis

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Lektorius
regimantas.simuntis@lsmuni.lt

326078

6078
Justina Stučinskaitė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Asistentas
Justina.Stucinskaite@lsmu.lt

326078

4540;6997
Artūras Stumbras

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Asistentas
arturas.stumbras@lsmuni.lt

326997

6997
Diana Tamašauskaitė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Vyresnysis laborantas
Diana.Tamasauskaite@lsmuni.lt

326148

6148
Eugenija Targonskytė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Laborantas
Eugenija.Targonskyte@lsmuni.lt

338366