Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Darius Gleiznys

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
darius.gleiznys@lsmuni.lt

337551

5222
Eglė Ivanauskienė

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Lektorius
e.vanauskiene@lsmu.lt

387188

5222
Juozas Jonaitis

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Lektorius
juozas.jonaitis@lsmu.lt

330303

5222
Jonas Junevičius

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Docentas
Jonas.Junevicius@lsmuni.lt

337551

5222
Albertas Kriaučiūnas

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
albertas.kriauciunas@lsmu.lt

337552

5203
Lina Lasienė

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
lina.lasiene@lsmu.lt

337551

5222
Julius Maminskas

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
julius.maminskas@lsmuni.lt

337551

5222
Viltė Masiliūnaitė

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
vilte.masiliunaite@lsmu.lt

337551

5222
Viktorija Noreikienė

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
viktorija.noreikiene@lsmu.lt

337551

5222
Rimantas Ožiūnas

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
Rimantas.Oziunas@lsmu.lt

337551

5222
Gaivilė Pileičikienė

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Docentas
Gaivile.Pileicikiene@lsmuni.lt

387188

5222