Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 50 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Algirdas Matusevičius

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Administracija

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnybos vadovas
Algirdas.Matusevicius@lsmuni.lt

363391

868607665

1107
Tomas Sinica

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Skyriaus vedėjas
Tomas.Sinica@lsmuni.lt

361840

861532851

1257
Andrius Čėsna

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Telekomunikacijų inžinerijos technikas
Andrius.Cesna@lsmuni.lt

865970389

5672
Leonas Chlastauskas

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Šaltkalvis-santechnikas
leonas.chlastauskas@lsmu.lt
Sergejus Cibulskis

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Elektrikas-remontininkas
sergejus.cibulskis@lsmu.lt

327287

5152
Aloyzas Didžiokas

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Telekomunikacijų inžinerijos technikas
aloyzas.didziokas@lsmu.lt
Mindaugas Gaigalas

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Inžinierius įrengimams
Mindaugas.Gaigalas@lsmuni.lt

362697

861451989

1118
Žydrūnas Gilys

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Elektrikas
zydrunas.gilys@lsmu.lt
Robertas Grickevičius

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Elektrikas
robertas.grickevicius@lsmu.lt
1226
Vidmantas Tauras Kregždys

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Vyriausiasis energetikas
Vidmantas.Kregzdys@lsmuni.lt

395451

861649867

1036
Kęstutis Kukliauskas

Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba
Inžinerinių įrenginių eksploatavimo skyrius

Šaltkalvis-santechnikas
kestutis.kukliauskas@lsmu.lt
1233