Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 26 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Auksė Domeikienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Docentas
Katedros vedėjas
aukse.domeikiene@lsmuni.lt

327114,396057

7114,5045
Judita Bulotaitė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Asistentas
Judita.Bulotaite@lsmuni.lt

242905

5005
Monika Grincaitė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Lektorius
Monika.Grincaite@lsmuni.lt
5010
Rugilė Ivanauskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Docentas
rugile.ivanauskiene@lsmuni.lt

242918

5018
Rima Kregždytė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Profesorius
Rima.Kregzdyte@lsmuni.lt

242917

5017
Vilma Kriaučionienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Docentas
Vilma.Kriaucioniene@lsmuni.lt

242917

5017
Laima Matulienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Vyresnysis laborantas
Laima.Matuliene@lsmuni.lt

363722

2142
Laima Matulienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Asistentas
Laima.Matuliene@lsmuni.lt

363722

2142
Aušra Mickevičienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Lektorius
ausra.mickeviciene@lsmuni.lt

242918

5018
Žemyna Milašauskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Profesorius
Zemyna.Milasauskiene@lsmuni.lt

326467

6467
Reda Mocevičienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Profilaktinės medicinos katedra

Lektorius
reda.moceviciene@lsmu.lt

242915

5015