Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 125 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Virginija Bertašiūtė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Lektorius
Virginija.Bertasiute@lsmuni.lt

362249

1149
Algė Daunoravičienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Docentas
Alge.Daunoraviciene@lsmuni.lt

362249

1176
Ingrida Daunoravičiūtė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Studijų administratorius
Ingrida.Daunoraviciute@lsmuni.lt

362249

1149
Rimtautas Gudas

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Profesorius
Rimtautas.Gudas@lsmuni.lt

326349

1149
Ernesta Gurskienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Lektorius
Ernesta.Gurskiene@lsmuni.lt

362249

1279
Alma Kajėnienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Docentas
Alma.Kajeniene@lsmu.lt

362249

1149
Viktorija Kaktienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Lektorius (Vaiko priežiūros atostogose)
Viktorija.Kaktiene@lsmuni.lt

362249

1248
Vytautas Poškaitis

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Lektorius
Vytautas.Poskaitis@lsmuni.lt

362249

1241
Saulė Salatkaitė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Vyresnysis laborantas
Saule.Salatkaite@lsmuni.lt

362249

1149
Laimonas Šiupšinskas

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Docentas
Laimonas.siupsinskas@lsmuni.lt

362249

1149
Agnė Slapšinskaitė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Lektorius
agne.slapsinskaite@lsmuni.lt

362249

1241