Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 125 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vaida Vasiliauskienė

MA Slaugos fakultetas
Vaikų reabilitacijos klinika

Asistentas
Vaida.Vasiliauskiene@lsmu.lt

837260425

Narseta Mickuvienė

MA Slaugos fakultetas
Elgesio medicinos klinika

p.p.
Klinikos vadovas
Narseta.Mickuviene@lsmuni.lt

846030032

861208735

302
Alicja Juškienė

MA Slaugos fakultetas
Elgesio medicinos klinika

Docentas
Alicja.Juskiene@lsmuni.lt
311
Nijolė Kažukauskienė

MA Slaugos fakultetas
Elgesio medicinos klinika

Asistentas
Nijole.Kazukauskiene@lsmuni.lt
206
Narseta Mickuvienė

MA Slaugos fakultetas
Elgesio medicinos klinika

Docentas
Narseta.Mickuviene@lsmuni.lt

861208735

302
Giedrė Žalytė

MA Slaugos fakultetas
Elgesio medicinos klinika

Lektorius
giedre.zalyte@lsmu.lt
302
Rimtautas Gudas

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

p.p.
Fakulteto instituto vadovas
Rimtautas.Gudas@lsmuni.lt

326799

6212pol
Renata Žumbakytė-Šermukšnienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Docentas
Klinikos vadovas
renata.zumbakyte-sermuksniene@lsmu.lt

362249

1149
Ernesta Aukštuolytė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Vyresnysis laborantas
ernesta.aukstuolyte@lsmu.lt
1149
Miglė Baranauskaitė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Asistentas
migle.baranauskaite@lsmu.lt
Kristina Berškienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Profesorius
Kristina.Berskiene@lsmuni.lt

362249

1176