Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 19 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Rimtautas Gudas

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

p.p.
Fakulteto instituto vadovas
Rimtautas.Gudas@lsmuni.lt

326799

6212pol
Renata Žumbakytė-Šermukšnienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Docentas
Klinikos vadovas
renata.zumbakyte-sermuksniene@lsmu.lt

362249

1149
Ernesta Aukštuolytė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Vyresnysis laborantas
ernesta.aukstuolyte@lsmu.lt
2149
Kristina Berškienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Profesorius
Kristina.Berskiene@lsmuni.lt

362249

1176
Virginija Bertašiūtė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Lektorius
Virginija.Bertasiute@lsmuni.lt

362249

1149
Algė Daunoravičienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Docentas
Alge.Daunoraviciene@lsmuni.lt

362249

1176
Ingrida Daunoravičiūtė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Studijų administratorius
Ingrida.Daunoraviciute@lsmuni.lt

362249

1149
Rimtautas Gudas

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Profesorius
Rimtautas.Gudas@lsmuni.lt

326349

1149
Ernesta Gurskienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Lektorius
Ernesta.Gurskiene@lsmuni.lt

362249

1279
Alma Kajėnienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Docentas
Alma.Kajeniene@lsmu.lt

362249

1149
Viktorija Kaktienė

MA Slaugos fakultetas
Sporto medicinos klinika

Lektorius (Vaiko priežiūros atostogose)
Viktorija.Kaktiene@lsmuni.lt

362249

1248