Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 11 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Julius Garbenčius

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos ir investicijų tarnybos vadovas
julius.garbencius@lsmuni.lt

395457

861271913

2080
Nerijus Beiga

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos inžinierius
nerijus.beiga@lsmu.lt
Inesa Čubarova

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos inžinierius
inesa.cubarova@lsmu.lt
Tomas Dirsė

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos inžinierius
tomas.dirse@lsmu.lt
Žilvinas Grikštas

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos inžinierius
zilvinas.grikstas@lsmu.lt

869850981

Darius Grušnys

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos inžinierius
Darius.Grusnys@lsmuni.lt

395452

865976073

2082
Violeta Kriaunevičienė

Statybos ir investicijų tarnyba

Sekretorius
Violeta.Kriauneviciene@lsmuni.lt

395462

867031440

2085
Aivaras Laurišas

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos ir investicijų tarnybos vadovo pavaduotojas
aivaras.laurisas@lsmuni.lt

395452

868640626

2082
Egidijus Petrauskas

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos inžinierius
egidijus.petrauskas@lsmuni.lt

395459

865989938

2084
Darius Taparauskas

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos inžinierius
darius.taparauskas@lsmu.lt

395459

868538905

1082
Jeronimas Vilkelis

Statybos ir investicijų tarnyba

Statybos inžinierius
Jeronimas.Vilkelis@lsmu.lt

837395458

861486411

2082