Kontaktų paieška

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 15 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Juozas Jaras

Turto valdymo tarnyba
Administracija

Vyriausiasis inžinierius turto priežiūrai ir teisinei registracijai
Tarnybos vadovas
juozas.jaras@lsmuni.lt

395453

868640565

5103
Albinas Brancevičius

Turto valdymo tarnyba
Administracija

Transporto skyriaus administratorius
albinas.brancevicius@lsmuni.lt

395460

863331188

Merunas Slavikas

Turto valdymo tarnyba
Administracija

Turto valdymo specialistas
merunas.slavikas@lsmuni.lt

395454

867003690

Edita Lasinskienė

Turto valdymo tarnyba
Aprūpinimo skyrius

Sandėlininkas
edita.lasinskiene@lsmuni.lt

395461

869945374

Irena Sakalinskienė

Turto valdymo tarnyba
Aprūpinimo skyrius

Sandėlininkas
irena.sakalinskiene@lsmuni.lt

363206

866237888

160
Antanas Vilkas

Turto valdymo tarnyba
Aprūpinimo skyrius

Specialistas
antanas.vilkas@lsmuni.lt

362697

868219939

117
Vytautas Barkauskas

Turto valdymo tarnyba
Transporto skyrius

Mechanikas
vytautas.barkauskas@lsmuni.lt

362697

861437655

Albertas Buckiūnas

Turto valdymo tarnyba
Transporto skyrius

Vairuotojas
albertas.buckiunas@lsmuni.lt

865962361

Romas Lasauskas

Turto valdymo tarnyba
Transporto skyrius

Vairuotojas
romas.lasauskas@fc.lsmuni.lt

362257

868691182

153
Antanas Mačiunskas

Turto valdymo tarnyba
Transporto skyrius

Vairuotojas
antanas.maciunskas@fc.lsmuni.lt

362257

861605368

153
Marijus.Algimantas Pakalenka

Turto valdymo tarnyba
Transporto skyrius

Vairuotojas-technikas
marijus.algimantas.pakalenka@fc.lsmuni.lt

363404

865948145

Vladimiras Podčuvalovas

Turto valdymo tarnyba
Transporto skyrius

Vairuotojas
vladimiras.podcuvalovas@fc.lsmuni.lt

362257

866234238

153