Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 26 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Jurga Bernatonienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Profesorius
Katedros vedėjas
Jurga.Bernatoniene@lsmuni.lt

328304

5659
Virginija Babrauskienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Laborantas
Virginija.Babrauskiene@lsmuni.lt

327255

5615
Algirdas Baranauskas

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Docentas
Algirdas.Baranauskas@lsmuni.lt

387927

5614
Silva Baranauskienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Vyresnysis laborantas
silva.baranauskiene@lsmu.lt

387927

5614
Jurgita Daukšienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Docentas
Jurgita.Dauksiene@lsmuni.lt

387927

5614
Gintautas Drakšas

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Studijų administratorius
Gintautas.Draksas@lsmuni.lt

327254

5613
Gailutė Drakšienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Docentas
gailute.draksiene@lsmuni.lt

327255

5615
Ugnė Genienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Lektorius
Ugne.Geniene@lsmu.lt

327270

5505
Rima Jūratė Gerbutavičienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Docentas
Rima.Gerbutaviciene@lsmuni.lt

327255,387927

5614
Vilma Gudienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Docentas
Vilma.Gudiene@lsmuni.lt

201569

5614
Birutė Juodeikienė

MA Farmacijos fakultetas
Vaistų technologijos ir socialinės farmacijos katedra

Laborantas
Birute.Juodeikiene@lsmuni.lt

328303

5620