Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 10 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Giedrius Palubinskas

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Vadovas
Giedrius.Palubinskas@lsmuni.lt

363119

861619245

1243
Jurinta Bulvičiūtė

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Koordinatorius
Jurinta.Bulviciute@lsmu.lt

363323

1250
Mindaugas Daugėla

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Vyresnysis specialistas
Mindaugas.Daugela@lsmuni.lt

361912

1242
Vaclovas Gavelis

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Koordinatorius
Vaclovas.Gavelis@lsmuni.lt

361912

1242
Žydrūnė Gustauskienė

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Koordinatorius
Zydrune.Gustauskiene@lsmuni.lt

363323

Ramūnas Jokubauskas

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Koordinatorius
ramunas.jokubauskas@lsmu.lt
Renalda Juodžentytė

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Koordinatorius
Renalda.Juodzentyte@lsmuni.lt

361912

1242
Andrius Juozapavičius

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Koordinatorius
andrius.juozapavicius@lsmu.lt
Nijolė Kažemėkaitė

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Administratorius
nijole.kazemekaite@lsmu.lt

363323

867991390

1250
Justas Raibikis

Veterinarijos tęstinio mokymo ir konsultavimo centras

Koordinatorius
justas.raibikis@lsmu.lt