Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 14 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Živilė Stankevičienė

Viešųjų pirkimų tarnyba

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovas
Zivile.Bagdonaite@lsmuni.lt

372170

5574
Rima Apolianskaitė

Viešųjų pirkimų tarnyba

Viešųjų pirkimų vyresnysis specialistas
rima.apolianskaite@lsmu.lt

395810

5577
Loreta Chaziachmetova

Viešųjų pirkimų tarnyba

Specialistas
loreta.chaziachmetova@lsmuni.lt

372173

5573
Zita Geštautienė

Viešųjų pirkimų tarnyba

Specialistas
Zita.Gestautiene@lsmuni.lt

395816

860566161

5500,1211
Živilė Girdžiutė

Viešųjų pirkimų tarnyba

Vyresnysis specialistas
zivile.girdziute@lsmuni.lt

327286

5576
Živilė Kasperavičienė

Viešųjų pirkimų tarnyba

Vyresnysis specialistas
zivile.kasperaviciene@lsmuni.lt

327217

5582
Virginija Lapaitytė

Viešųjų pirkimų tarnyba

Viešųjų pirkimų vyresnysis specialistas
Virginija.Lapaityte@lsmuni.lt

327288

5575
Diana Neverauskienė

Viešųjų pirkimų tarnyba

Viešųjų pirkimų vyresnysis specialistas (Vaiko priežiūros atostogose)
Diana.stimbiryte@lsmuni.lt

837395385

5563
Dalia Petreikienė

Viešųjų pirkimų tarnyba

Vyriausiasis specialistas
Dalia.Petreikiene@lsmuni.lt

372171

5579
Vita Šarkauskienė

Viešųjų pirkimų tarnyba

Viešųjų pirkimų tarnybos vadovo pavaduotojas
Vita.Sarkauskiene@lsmuni.lt

327273

868337162,868798673

5580
Mantas Skirmantas

Viešųjų pirkimų tarnyba

Viešųjų pirkimų vyresnysis specialistas
mantas.skirmantas@lsmu.lt

395805

5578