Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Raimonda Petrolienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
raimonda.petroliene@lsmu.lt
Ingrida Pilkionienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
ingrida.pilkioniene@lsmuni.lt

242902

5002
Aistė Pranckevičienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Docentas
Aiste.Pranckeviciene@lsmuni.lt
Jevgenij Razgulin

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Asistentas
Jevgenij.Razgulin@lsmuni.lt

242904

864625592

5004
Laura Sapranavičiūtė-Zabazlajeva

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
Laura.Sapranaviciute-Zabazlajeva@lsmuni.lt

242904

5004
Giedrė Širvinskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Docentas
Giedre.Sirvinskiene@lsmuni.lt

242902

5002
Kastytis Šmigelskas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Profesorius
Kastytis.Smigelskas@lsmuni.lt

242911

5011
Jolanta Žilinskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
jolanta.zilinskiene@lsmuni.lt

242903

5003
Mindaugas Štelemėkas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Mokslo darbuotojas
Instituto vadovas
Mindaugas.Stelemekas@lsmuni.lt

242901

Sigita Berūkštienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Vyresnysis laborantas
Sigita.Berukstiene@lsmuni.lt

242909

5009
Judita Bulotaitė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Judita.Bulotaite@lsmuni.lt

242905

5005