Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Monika Grincaitė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
sti@lsmuni.lt, Monika.Grincaite@lsmuni.lt
5010
Rugilė Ivanauskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Mokslo darbuotojas
rugile.ivanauskiene@lsmuni.lt

242918

5018
Roza Joffė - Luinienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas (Vaiko priežiūros atostogose)
Roza.Joffe@lsmuni.lt
Gintarė Kalinienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Mokslo darbuotojas
Gintare.Kaliniene@lsmuni.lt

242938

5038
Vilma Kriaučionienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Vilma.Kriaucioniene@lsmuni.lt

242917

5017
Justė Lukoševičiūtė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
juste.lukoseviciute@lsmu.lt

242910

5010
Laura Miščikienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Laura.Miscikiene@lsmuni.lt

407930

5059
Janina Petkevičienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
janina.petkeviciene@lsmuni.lt

242922

5022
Aušra Petrauskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Ausra.Petrauskiene@lsmuni.lt

242916

5016
Asta Raskilienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
asta.raskiliene@lsmuni.lt

327326

5755
Giedrė Širvinskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Mokslo darbuotojas
Giedre.Sirvinskiene@lsmuni.lt

242902

5002