Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Agnė Slapšinskaitė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Mokslo darbuotojas
agne.slapsinskaite@lsmuni.lt

362249

1241
Kastytis Šmigelskas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Kastytis.Smigelskas@lsmuni.lt

242911

5011
Linas Šumskas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Linas.sumskas@lsmuni.lt

242921

Tadas Telksnys

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
tadas.telksnys@lsmuni.lt
5005
Vidmantas Vaičiulis

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Mokslo darbuotojas
Vidmantas.Vaiciulis@lsmuni.lt
Tomas Vaičiūnas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
tomas.vaiciunas@lsmuni.lt

242907

5007
Alfonsas Vainoras

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
alfonsas.vainoras@lsmuni.lt
Eglė Vaitkaitienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Mokslo darbuotojas
Egle.Vaitkaitiene@lsmuni.lt
Justina Vaitkevičiūtė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
Justina.Vaitkeviciute@lsmuni.lt

242905

5005
Kristina Žalnieraitienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
kristina.zalnieraitiene@lsmuni.lt

242908

5008
Nida Žemaitienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos tyrimų institutas

Vyresnysis mokslo darbuotojas
nida.zemaitiene@lsmuni.lt

242913

5013