Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Laura Miščikienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Asistentas
Laura.Miscikiene@lsmuni.lt

407930

5059
Skirmantė Sauliūnė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Profesorius
Skirmante.Sauliune@lsmuni.lt

242924

5024
Kristina Selli

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Asistentas
Kristina.Selli@lsmuni.lt

242928

5028
Mindaugas Stankūnas

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Profesorius
Mindaugas.Stankunas@lsmuni.lt

242929

5029
Jurgita Vladičkienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos vadybos katedra

Lektorius
Jurgita.Vladickiene@lsmuni.lt

242926

5026
Nida Žemaitienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Profesorius
Katedros vedėjas
nida.zemaitiene@lsmuni.lt

242913

5013
Junona Silvija Almonaitienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Docentas
JunonaSilvija.Almonaitiene@lsmuni.lt

242912

5012
Dalia Antinienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Profesorius
dalia.antiniene@lsmuni.lt

242912

5012
Gita Argustaitė-Zailskienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
gita.argustaite-zailskiene@lsmuni.lt

242914

5014
Irina Banienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Lektorius
Irina.Baniene@lsmuni.lt

242911

5011
Sandra Bliūmienė

MA Visuomenės sveikatos fakultetas
Sveikatos psichologijos katedra

Administratorius
sandra.bliumiene@lsmu.lt

354087

5057