Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 53 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Gediminas Žekonis

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Profesorius
Klinikos vadovas
Gediminas.Zekonis@lsmu.lt

387188

868716371

5222
Algirdas Balčiūnas

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
algirdas.balciunas@lsmu.lt

337551

5222
Aušra Baltrušaitytė

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Docentas
Ausra.Baltrusaityte@lsmuni.lt

387188

5222
Vilma Belickienė

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
vilma.belickiene@lsmu.lt

337551

5222
Indrė Gasiūnienė

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
indre.gasiuniene@lsmu.lt

337551

5222
Alvydas Gleiznys

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Profesorius
alvydas.gleiznys@lsmuni.lt

337171

5202
Darius Gleiznys

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
darius.gleiznys@lsmuni.lt

337551

5222
Eglė Ivanauskienė

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Lektorius
e.vanauskiene@lsmu.lt

387188

5222
Juozas Jonaitis

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Lektorius
juozas.jonaitis@lsmu.lt

330303

5222
Jonas Junevičius

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Docentas
Jonas.Junevicius@lsmuni.lt

337551

5222
Albertas Kriaučiūnas

MA Odontologijos fakultetas
Dantų ir žandikaulių ortopedijos klinika

Asistentas
albertas.kriauciunas@lsmu.lt

337552

5203