Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Ugnė Kučinskaitė

MA Odontologijos fakultetas
Dekanatas

Vyriausiasis administratorius
ugne.kucinskaite@lsmuni.lt

338366

5680
Kristina Lopatienė

MA Odontologijos fakultetas
Dekanatas

Prodekanas
Kristina.Lopatiene@lsmuni.lt

338366

5273,5682
Vita Mačiulskienė

MA Odontologijos fakultetas
Dekanatas

p.p.
Dėstytojų ir mokslo darbuotojų PAK pirmininkas
Vita.Maciulskiene@lsmuni.lt

326681

6681
Lina Majauskaitė

MA Odontologijos fakultetas
Dekanatas

Tarptautinių programų koordinatorius
Lina.Majauskaite@lsmu.lt

338366

5687
Dainius Razukevičius

MA Odontologijos fakultetas
Dekanatas

Dekanas
Dainius.Razukevicius@lsmu.lt

338366

5681
Julija Narbutaitė

MA Odontologijos fakultetas
Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinika

Profesorius
Klinikos vadovas
Julija.narbutaite@lsmuni.lt

411236

5676
Vilija Andruškevičienė

MA Odontologijos fakultetas
Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinika

Docentas
Vilija.Andruskeviciene@lsmuni.lt

411636

5679
Eglė Aida Bendoraitienė

MA Odontologijos fakultetas
Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinika

Docentas
EgleAida.Bendoraitiene@lsmuni.lt

388069

5677
Renata Dambrauskienė

MA Odontologijos fakultetas
Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinika

Laborantas
Renata.Dambrauskiene@lsmuni.lt

792992

6350
Simona Dereviankaitė

MA Odontologijos fakultetas
Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinika

Valytojas
simona.dereviankaite@lsmu.lt
Daiva Dereviankienė

MA Odontologijos fakultetas
Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinika

Valytojas
daiva.dereviankiene@lsmu.lt

792992