Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 91 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Ugnė Petkevičiūtė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Asistentas
Ugne.Petkeviciute@lsmuni.lt

362303

1262
Rasa Poderienė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Vyresnysis laborantas
Rasa.Poderiene@lsmuni.lt

363318

1262
Rasa Poderienė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Registratorius
Rasa.Poderiene@lsmuni.lt

363318

1262
Kristina Ramanauskaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos gydytojas-rentgenologas
Kristina.Ramanauskaite@lsmuni.lt

362303

868240017

1262
Kristina Ramanauskaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Asistentas
Kristina.Ramanauskaite@lsmuni.lt

362303

868240017

1262
Jūratė Rudejevienė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Lektorius
Jurate.Rudejeviene@lsmuni.lt

363402

865963870

1247
Greta Rudenkovaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos gydytojas rezidentas
Greta.Rudenkovaite@lsmuni.lt

362303

1262
Jūratė Sabeckienė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos gydytojas
Jurate.Sabeckiene@lsmuni.lt

362303

861558194

1262
Lukas Sacevičius

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos sanitaras
lukas.sacevicius@lsmu.lt

362303

1262
Vilma Šašytė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Vyresnysis laborantas
Vilma.Sasyte@lsmuni.lt

362303

1264
Brigita Savanevskytė

VA Veterinarijos fakultetas
Dr. L. Kriaučeliūno smulkiųjų gyvūnų klinika

Veterinarijos sanitaras
brigita.savanevskyte@lsmu.lt

362303

1262