Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 19 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.

Kontekstinė padalinių rodyklė

Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Ričardas Kubilius

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Profesorius
Klinikos vadovas
Ricardas.Kubilius@lsmuni.lt

326969

868640545

6969
Stasys Bojarskas

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Lektorius
stasys.bojarskas@lsmu.lt

327131

7131
Povilas Daugėla

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Lektorius
povilas.daugela.lsmuni.lt

326997

6997
Albinas Gervickas

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Docentas
Albinas.Gervickas@lsmuni.lt

326060

6060
Vesta Guzevičienė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Lektorius
vesta.guzeviciene@lsmu.lt

326078

4540
Gintaras Janužis

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Docentas
Fakulteto tarybos sekretorius
gintaras.januzis@lsmu.lt

326571

6571
Gintaras Juodžbalys

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Profesorius
Fakulteto tarybos pirmininkas
Gintaras.Juodzbalys@lsmuni.lt

327177

7177
Violeta Kapočaitė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Studijų administratorius
Violeta.Kapocaite@lsmuni.lt

327041

7041
Laima Kavaliauskienė

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Laborantas
laima.kavaliauskiene@lsmu.lt

326997

6997
Marijus Leketas

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Docentas
marijus.leketas@lsmuni.lt

326078

6078
Algirdas Lukošiūnas

MA Odontologijos fakultetas
Veido ir žandikaulių chirurgijos klinika

Docentas
algirdas.lukosiunas@lsmu.lt

326571

6571