Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 2656 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vita Novickienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Dekanatas

Vyriausiasis administratorius
Vita.Novickiene@lsmuni.lt

361936

865978602

1150
Elena Bartkienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

p.p.
Fakulteto instituto vadovas
Elena.Bartkiene@lsmuni.lt

362695

2420,2135
Saulius Tušas

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Lektorius
Tarnybos vadovas
saulius.tusas@lsmuni.lt

361483

868611877

1143
Vilija Buckiūnienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Lektorius (Vaiko priežiūros atostogose)
Vilija.Buckiuniene@lsmuni.lt

363505

1252
Mindaugas Paleckaitis

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Lektorius
Mindaugas.Paleckaitis@lsmuni.lt

363505

1252
Asta Racevičiūtė Stupelienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Profesorius
Fakulteto tarybos sekretorius
Asta.RaceviciuteStupeliene@lsmuni.lt

363505

1236
Sonata Šidlauskienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Studijų administratorius
Sonata.Sidlauskiene@lsmuni.lt

363505

1173
Vilma Vilienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas

Docentas
vilma.viliene@lsmuni.lt

363505

1236
Ramutė Mišeikienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Josifo Taco pienininkystės centras

Mokslo darbuotojas
Ramute.Miseikiene@lsmuni.lt

363664

1156,1143
Kristina Audronė Odinienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Josifo Taco pienininkystės centras

Administratorius
KristinaAudrone.Odiniene@lsmuni.lt

361483

868211185

1141
Elena Bartkienė

VA Gyvūnų mokslų fakultetas
Gyvūnų auginimo technologijų institutas
Gyvūnų ir akvakultūrų produktyvumo bei produkcijos kokybės laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Instituto vadovas
Elena.Bartkiene@lsmuni.lt

362695

2420,2135