Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3138 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Birutė Žilaitienė

MA Endokrinologijos institutas
Bendrosios endokrinologijos laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Birute.Zilaitiene@lsmuni.lt

798498

6506
Genoveita Čekanauskienė

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Vyresnysis laborantas
genoveita.cekanauskiene@lsmu.lt
Evalda Danytė

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Mokslo darbuotojas
Evalda.Danyte@lsmuni.lt

326142

Dalia Kaminskaitė

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Vyresnysis laborantas
Dalia.Kaminskaite@lsmuni.lt

733819

6515
Lina Lašaitė

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Lina.Lasaite@lsmu.lt

730709

Dalė Marčiulionytė

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Dale.Marciulionyte@lsmuni.lt

730709

6370
Antanas Norkus

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
antanas.norkus@lsmu.lt

326699

6699
Rytas Ostrauskas

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
Mokslo instituto tarybos pirmininkas
Rytas.Ostrauskas@lsmuni.lt

703447

3447
Lina Radzevičienė

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
lina.radzeviciene@lsmuni.lt

326699

6699
Džilda Veličkienė

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Vyresnysis mokslo darbuotojas
Dzilda.Velickiene@lsmuni.lt

798607

6699
Rimantas Žalinkevičius

MA Endokrinologijos institutas
Cukrinio diabeto laboratorija

Vyriausiasis mokslo darbuotojas
rimantas.zalinkevicius@lsmuni.lt

798607

6482