Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Juozas Grigas

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Lektorius
juozas.grigas@lsmuni.lt

363404

1146
Eugenijus Jurgelėnas

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Lektorius
Eugenijus.Jurgelenas@lsmuni.lt
1181
Inga Kuzmaitė-Oberauskė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Studijų administratorius
Inga.Kuzmaite.Oberauske@lsmuni.lt
1196
Marija Lenkauskienė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Vyresnysis laborantas
Marija.Lenkauskiene@lsmuni.lt
1115
Snieguolė Malakauskienė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Lektorius
Snieguole.Malakauskiene@lsmuni.lt

361903

1312
Lina Merkevičienė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Lektorius
lina.merkeviciene@lsmuni.lt
1161
Ingrida Monkevičienė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Profesorius
Ingrida.Monkeviciene@lsmuni.lt

361903

1180
Kristina Musayeva

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Lektorius
kristina.musayeva@lsmuni.lt
1197
Vaidas Oberauskas

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Profesorius
Vaidas.Oberauskas@lsmuni.lt

363204

1195
Ona Padriezaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Laborantas
ona.padriezaite@lsmu.lt
1178
Arnoldas Pautienius

VA Veterinarijos fakultetas
Anatomijos ir fiziologijos katedra

Lektorius
arnoldas.pautienius@lsmuni.lt
1181