Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3108 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Ignė Juknienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
igne.jukniene@lsmu.lt

362695

1421
Aistė Kabašinskienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Docentas
Aiste.Kabasinskiene@lsmuni.lt

362695

865976071

1423
Dovilė Kačinskaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Studijų administratorius
dovile.kacinskaite@lsmuni.lt

362695

1441
Neringa Kašėtienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Asistentas
Neringa.Kasnauskyte@lsmuni.lt

362695

1443
Kristina Kondrotienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
kristina.mulkyte@lsmuni.lt

362695

1424
Jūratė Kučinskienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
Jurate.Kucinskiene@lsmuni.lt

362688

1114
Lina Laučienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
Lina.Lauciene@lsmuni.lt

362695

1442
Vita Lėlė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
vita.krungleviciute@lsmuni.lt

362695

1420
Viktoras Matukaitis

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
viktoras.matukaitis@lsmu.lt

362695

1202
Justina Milerienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Asistentas
Justina.Mileriene@lsmu.lt

362695

1422
Justina Morkūnaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Veterinarijos gydytojas rezidentas
justina.morkunaite@lsmu.lt

362695

1442