Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3108 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Bronius Bakutis

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Profesorius
Bronius.Bakutis@lsmuni.lt

363208

861575580

1199
Violeta Baliukonienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Docentas
Dėstytojų ir mokslo darbuotojų PAK sekretorius
Violeta.Baliukoniene@lsmuni.lt

363208

1309
Elena Bartkienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Profesorius
Elena.Bartkiene@lsmuni.lt

362695

1420
Milda Bulevičienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Vyresnysis laborantas
milda.buleviciene@lsmuni.lt

363208

1200
Rimvydas Falkauskas

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Asistentas
rimvydas.falkauskas@lsmu.lt
1200
Aušra Gabinaitienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
ausra.gabinaitiene@lsmuni.lt

409748

1202
Aušra Gabinaitienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
ausra.gabinaitiene@lsmuni.lt

409748

1202
Gediminas Gerulis

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
Gediminas.Gerulis@lsmuni.lt

363208

1200
Sonata Gustienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
sonata.gustiene@lsmuni.lt

362695

1421
Indrė Jonavičienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
Indre.Jonaviciene@lsmuni.lt

362695

1443
Jurgita Jovaišienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
jurgita.jovaisiene@lsmuni.lt

362695

1443