Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3108 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Mindaugas Šarkūnas

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Profesorius
Mindaugas.Sarkunas@lsmuni.lt

363559

2126
Jūratė Šiugždaitė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Profesorius
Jurate.Siugzdaite@lsmuni.lt

362392

2106,2401
Evelina Stončiūtė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Veterinarijos gydytojas rezidentas
evelina.stonciute@lsmu.lt

363559

2132
Edita Tamošiūnienė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Vyresnysis laborantas
Edita.Tamosiuniene@lsmuni.lt

363143

2124
Dainius Zienius

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra

Docentas
Dainius.Zienius@lsmuni.lt

409747

2305
Edmundas Liorančas

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra
Patologijos centras

Patologijos mokslų technikas
Edmundas.Liorancas@lsmuni.lt

362915

2237
Greta Cikanavičiūtė-Pučinskienė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra
Histopatologinių tyrimų laboratorija

Veterinarijos gydytojas-prozektorius
greta.cikanaviciute@lsmu.lt

409740

2256
Renata Loibienė

VA Veterinarijos fakultetas
Veterinarinės patobiologijos katedra
Parazitologinių tyrimų laboratorija

Jaunesnysis mokslo darbuotojas
renata.loibiene@lsmu.lt
Mindaugas Malakauskas

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Profesorius
Katedros vedėjas
mindaugas.malakauskas@lsmuni.lt

409748

1202
Jurgita Aksomaitienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Lektorius
jurgita.aksomaitiene@lsmuni.lt

362695

1442
Rima Bagdonienė

VA Veterinarijos fakultetas
Maisto saugos ir kokybės katedra

Laborantas
Rima.Bagdoniene@lsmuni.lt

242940

5040