Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Vitalijus Trainys

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius

Kompiuterinių sistemų administratorius
Vitalijus.Trainys@lsmuni.lt

362830

864531605

1011;1210
Antanas Jankūnas

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Programų koordinatorius
antanas.jankunas@lsmuni.lt
Raimundas Kaminskas

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Vyresnysis specialistas
Raimundas.Kaminskas@lsmuni.lt

396056

1010
Dainius Kasperavičius

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Inžinierius programuotojas
dainius.kasperavicius@lsmuni.lt

362881

130
Sandra Kučinovienė

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Programų koordinatorius
Sandra.Kucinoviene@lsmuni.lt
1003
Simonas Marozas

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Operatorius
simonas.marozas@lsmu.lt
Tomas Pozingis

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

ITC ISPS PDG vadovas
Tomas.Pozingis@lsmuni.lt

794775

865907225

1003
Sigita Radzevičienė

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Programų koordinatorius
Sigita.radzeviciene@lsmuni.lt

795482

1000
Martynas Rimkus

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Specialistas
Martynas.Rimkus@lsmuni.lt

794775

865662786

1003
Tomas Skroblas

Informacinių technologijų centras
Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius
ISPS Programavimo darbų grupė

Inžinierius programuotojas
Tomas.Skroblas@lsmuni.lt

794775

1003
Giedrius Armonavičius

Informacinių technologijų centras
Kompiuterinių tinklų skyrius

Kompiuterinių tinklų administratorius
giedrius.armonavicius@lsmuni.lt

395804

861515085

1005