Kontaktų paieška

Bendrieji kontaktai

rektoratas@lsmuni.lt, +370 37 327 201

Kontaktai stojantiesiems

komisija@lsmuni.lt, +370 37 361 902, +370 686 10 217

Kontaktai žiniasklaidai

komunikacija@lsmuni.lt, +370 37 395 802
Iš viso radau 3140 įrašų (-ą, -us). Paieška vykdoma pagal vardą arba pavardę, arba padalinio pavadinimą, arba pareigas. Visi kontaktai – tuščias paieškos laukelis.
Vardas, pavardė
Padalinys, pareigos, el. paštas
Tel. Nr.
Valdas Gaulė

Informacinių technologijų centras
Kompiuterinių tinklų skyrius

Skyriaus vedėjas
Valdas.Gaule@lsmuni.lt

207419

860199982

1013
Vincas Jančauskas

Informacinių technologijų centras
Kompiuterinių tinklų skyrius

Vyresnysis specialistas
Vincas.Jancauskas@lsmuni.lt

794656

864624264

1004
Tomas Pozingis

Informacinių technologijų centras
Kompiuterinių tinklų skyrius

Inžinierius
Tomas.Pozingis@lsmuni.lt

794775

865907225

1003
Martynas Rimkus

Informacinių technologijų centras
Kompiuterinių tinklų skyrius

Inžinierius
Martynas.Rimkus@lsmuni.lt

794775

865662786

1003
Virginijus Kližentis

Juridinė tarnyba

Juridinės tarnybos vadovas
Virginijus.klizentis@lsmuni.lt

395384

868337041

5562
Indrė Bukauskienė

Juridinė tarnyba

Juristas
Indre.Bukauskiene@lsmuni.lt

327203

5569
Violeta Daugėlienė

Juridinė tarnyba

Juristas
violeta.daugeliene@lsmu.lt

395385

5563
Ieva Gudukienė

Juridinė tarnyba

Juristas (Vaiko priežiūros atostogose)
Ieva.Gudukiene@lsmuni.lt

327272

5507
Aivaras Laurišas

Juridinė tarnyba

Juristas
aivaras.laurisas@lsmuni.lt

395452

868640626

2082
Diana Neverauskienė

Juridinė tarnyba

Juristas (Vaiko priežiūros atostogose)
Diana.stimbiryte@lsmuni.lt

837395385

5563
Giedrė Plėštienė

Juridinė tarnyba

Juridinės tarnybos vadovo pavaduotojas
giedre.plestiene@lsmuni.lt

395386

864530346

5492